Kontaktujte nás: +420 739 573 700 | jhproduction@centrum.cz

Začalo to v roce 1994 jako zábava a hobby, během let narostlo a stalo se agenturou spolupracující s předními kapelami. Přes různé produkční práce jako jsou festivaly, koncerty a firemní večírky jsme se propracovali až ke spolupráci s kapelou Peha (2007 - 2008), která skončila po téměř dvouletech spolupráce jejím rozpadem. Po odchodu frontmanky Kataríny Knechtové z Pehy nám byla nabídnuta spolupráce ve formě bookingu koncetů v ČR.

Mandrage jsme pod svá křídla přijali v roce 2007 jako začínající punk rockovou kapelku. Právě vydali své první CD a rádia hrála jejich singl Kapky proti slzám. Po 2,5 roce mravenčí práce spojené s jejich prosazováním odešli jinam. Kdo ví a zná, kolik práce stojí za tím prosadit neznámou kapelu... Nicméně - za naši práci se nemusíme stydět, Mandrage za dobu působení v naší agentuře získali několik nominací v prestižních anketách, soutěžích a žebříčcích. Čekali jsme jen na to, až se jim povede hit. Povedl se a pak odešli - 2009.

V roce 2007 jsme se rozhodli, za velké podpory Města Strážnice, pro organizaci I. ročníku festivalu Rockfest Strážnice. Festivalem prošly známé i méně známé kapely, v roce 2008 jsme získali finskou Apocalypticu. V roce 2010, po čtvrtém ročníku festivalu se nás dotkla celosvětová krize, odpadli sponzoři a tak jsme festival rozpustili.

V roce 2009 jsme navázali spolupráci s Ready Kirken a tato spolupráce trvá dodnes. Máme výhradní zastoupení. V roce 2015 kapela nahrála úspěšné album Kde byl vykopán zakopanej pes s úspěšnými singly Holubi z Poruby, To se nedělá, Genetická atd. K singlům Holubi z Poruby a Ladovskej kýč byly natočeny klipy.

Před Vánoci 2018 vydali Ready Kirken své RŮZNORUDÉ ALBUM. Toto nové album je již devátým albem kapely. Navazuje na její největší hity a zároveň ukazuje kapelu v nejlepší koncertní formě. Celé album bylo nahráno živě a zdobí ho syrový kytarový zvuk, typický právě pro koncerty Ready Kirken. Vše o RŮZNORUDÉM ALBU  na https://www.ruznorudealbum.cz